Zoeken

Joehoe! Naar buiten!


Na een vreemde en vaak moeilijke periode met een scholensluiting en strenge corona-maatregelen, konden onze leerlingen enkele weken geleden eindelijk terug met z'n allen naar school. Ook toen was het nog zwoegen en zweten, want er viel nog heel wat nieuwe leerstof te geven of te herhalen. Ook onze zesdes knokten zich erdoor en vandaag mocht eindelijk de riem eraf. Joehoe! Wat deed het deugd om, na die lange lockdown en de intense lesweken die erop volgden, eindelijk nog eens met z'n allen erop uit te trekken! Samen sporten, maar ook samen chillen en plezier maken. Uiteraard hielden we daarbij rekening met alle geldende corona-maatregelen, maar die konden vandaag de pret niet drukken. De zon gaf een heerlijk zomers gevoel, het water gaf verkoeling en de vriendschap deed de rest. Meer foto's

49 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

SCHAATSEN